J24 Hotel Milano

Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom
Vi åpner Booking.com i en ny fane for en rettferdig sammenligning.
J24 Hotel Milano
$$$$

Beskrivelse

J24 Hotel Milano ligger i Niguarda distriktet og tilbyr rask tilgang til Linate lufthavn flyplassen kun en 20-minutters biltur. Gjester vil nyte en varm atmosfære skapt av de hjelpsomme personalet.

Beliggenhet

Det er 3 km fra Teatro Strehler mens Sforzesco slott ligger 3,1 km unna. Det er en t-banestasjon utenfor hotellet, og sentrum av Milano ligger 4 km unna. Madonna ligger kun kort gangavstand unna.

Overnattingsstedet ligger i nærheten av Maciachini metrostasjonen, 350 meter unna.

Rom

Andre fasiliteter inkluderer klimaanleg, et sikringsskap og en sofa på rommene. Rommene er utstyrt med private baderom som er forsynt med håndklær, en hårføner og en vask.

Spis & Drikk

J24 Hotel Milano serverer frokostbuffé om morgenen. Nærliggende restauranter, som Katedralen i Milano og Sforzesco slott er lett tilgjengelige.

Lisensnummer: 015146-ALB-00517,IT015146A18GJCXMTY

Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 14:00-23:59
til 12:00
Fasiliteter
Det er ingen parkering tilgjengelig.
Trådløst internett er tilgjengelig i gratis.
Annen informasjon
Frokost
En full frokost serveres til en pris av EUR 25.0 per person. 
Husdyr
Tillatt med kjæledyr etter forespørsel
Språk
engelsk, spansk, italiensk
Bygning
Antall etasjer:7
Antall rom:152
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!

Rom og tilgjengelighet

Elegant Dobbeltrom
  • Maks.
    2 personer
  • Sengalternativer:
    1 King-Size seng
Standard enkeltrom
  • Maks.
    1 person
  • Sengalternativer:
    1 Enkeltseng
  • Dusj
  • Oppvarming
Suite Junior
  • Maks.
    4 personer
  • Sengalternativer:
    1 Enkeltseng1 King-Size seng
  • Dusj
  • Oppvarming
Vis 5 flere romtyperMindre

Fasiliteter

Hovedfasiliteter

Wi-Fi
Parkering
Bagasjeoppbevaring
24/7 service

Døgnåpen resepsjon

Mat / Drikke

Bar/Salongområde

Velkomstdrink

Snackbar

Kaffebutikk

Klesvask

Vaskeri

TV

Flatskjerm tv

Heis

Tjenester

  • Rengjøring
  • Vaskeri
  • Tørrrengjøring
  • Velkomstdrink

Spisefasiliteter

  • Frokost på rommet
  • Snackbar
  • Bar/Salongområde

Forretningsfasiliteter

  • Møte-/selskapslokale
  • Faks/Kopimaskin

Barnas fasiliteter

  • Vugger/ Barnesenger

Fasiliteter for funksjonshemmede

  • Handikaptoalett
  • Baderom for funksjonshemmede

Spa & Fritidsfasiliteter

  • Fritid/ TV-rom

Romutsikt

  • Utsikt over byen

Romfasiliteter

  • Klimaanlegg
  • Oppvarming
  • Minibar
  • Lydisolerte rom
  • Sitteområde
  • Strykefasiliteter

Baderom

  • Gratis toalettartikler
  • Synke

Media

  • Flatskjerm tv
  • AM/FM-vekkerklokke

Rominnredning

  • Parkettgulv
Vis alle fasiliteterSkjul fasiliteter

Viktig informasjon om J24 Hotel Milano

💵 Laveste rompris 1566 NOK
📏 Avstand til sentrum 3.8 km
🗺️ Beliggenhetsvurdering 9.0
✈️ Avstand til flyplass 12.3 km
🧳 Nærmeste flyplass Linate lufthavn Flyplass, LIN

Beliggenhet
gateutsikt

Adresse
Adressen er kopiert.
24 Viale Edoardo Jenner, Milano, Italia, 20158
Se på kartet
Utforsk hotellets beliggenhet på panoramaet
gateutsikt
24 Viale Edoardo Jenner, Milano, Italia, 20158
  • Populære severdigheter
  • I nærheten
  • Restauranter
  • Hoteller i nærheten
Via Resegone 2
Museo Branca
330 m
Via Teglio 11
Centro Culturale Shaolin Milano
450 m
Park
Parco Nicolo Savarino
580 m
Restaurant
Chinese Township 168
160 m
Restaurant
Little Lamb Bernina
180 m
Restaurant
Vulkania
360 m
Restaurant
Masu
310 m
Restaurant
Restaurant Junyue
330 m
Restaurant
Indo Ceylon
440 m
Restaurant
Sapori di Puglia
400 m
Restaurant
Brisas del Peru
480 m
Restaurant
Trattoria Antica Ricetta
410 m
Restaurant
Ristorante Osvi & Mari
540 m
Restaurant
Trattoria Piccolo Fumino
640 m

Anmeldelser om J24 Hotel Milano

8.6 /10
Flott
5568 anmeldelser
Verifiserte anmeldelser  
Oppdag topprangerte alternativer gjennom anmeldelser vi verifiserer fra vår side og Booking.com.
Våre gjesters anmeldelserSkrive en omtale
  • C
    Carl
    Norge
    skrev en anmeldelse den 30 mai
    Perfekt
    9.0

    Jeg nøt at det var rent og ideellt, personalet var imøtekommende og rommene - kompakt. Varm og deilig frokost med masse mat, også med god kaffebaren, korn og yoghurt. Det var store senger og kaffebaren, kaffe/tekoker og en vannkoker inne på rommet.

  • S
    Sebastian
    Norge
    skrev en anmeldelse den 19 apr.
    Veldig bra
    7.0

    Velstelte, rom i god størrelse med en behagelig seng, oppmerksomt personale, og beleilig beliggenhet på kort avstand fra t-banen; Juiebar i nærheten tilbød fine godbiter og ble virkelig verdsatt.

  • A
    Anders
    Norge
    skrev en anmeldelse den 11 apr.
    Flott
    8.0

    Hotellet anbefales definitivt til hvem som helst. Rent, fortryllende rom og vennlig personale. Kaffebaren og strykeutstyr på rommet, praktisk og anstendig beliggenhet. Et bredt utvalg av alternativer for frokost inkludert kaffebaren, korn og yoghurt. Gratis Wi-Fi fungerte på en god måte gjennom hele hotellet.

  • A
    Arild
    Norge
    skrev en anmeldelse den 09 mar.
    Perfekt
    9.2

    Hotellet er helt nytt og komfortabelt. Rommet mitt var betagende og hadde flotte senger. Beliggenheten er fantastisk med T-bane, apotek og et supermarked i nærheten. Vi nøt maten på Spib Pizza, som ligger i nærheten av hotellet.

  • L
    Ludvig
    Norge
    skrev en anmeldelse den 02 okt.
    Flott
    8.4

    De ansatte var vennlige og hjelpsomme, og rommene var moderne med rene bad; frokosten var deilig med mye mat og nyttig informasjon ble delt under oppholdet.

  • R
    Roy
    Norge
    skrev en anmeldelse den 28 sep.
    Flott
    8.2

    Personalet her er vennlige og hjelpsomme som gir god informasjon, sengene er komfortable, og rommene er rene med fin utsikt og tilbud av perfekte tjenester.

  • G
    Gunn
    Norge
    skrev en anmeldelse den 18 juli
    Perfekt
    9.2

    hotellet er rent, bygningen er veldig fin moderne ved siden av sentrum samt metrostasjonen. vennlig personale, perfekt tjenester, masse god mat. stort nok, funksjonellt rom, perfekt beliggenhet.

  • H
    Hans
    Norge
    skrev en anmeldelse den 10 juli
    Perfekt
    9.4

    Dette stedet er fantastisk med fine rom og innbydende personale, ikke noe å klage på, takk for et flott opphold!.

Vanlige spørsmål om J24 Hotel Milano

Hvilke landemerker kan jeg besøke ikke langt fra J24 Hotel Milano hotell?
Katedralen i Milano samt Indro Montanelli offentlige hager er blant de topprangerte landemerkene som er tilgjengelig innenfor henholdsvis 10 og 15 minutters kjøring fra J24 Hotel Milano hotell.
Hvilken flyplass er nærmest det J24 Hotel Milano hotell?
Linate lufthavn flyplassen ligger innen e 20--minutters kjøretur (15 km) fra det J24 Hotel Milano hotell.
Kan jeg spise lunsj eller middag i nærheten av det 4-stjerners J24 Hotel Milano?
Vi anbefaler deg å besøke Brisas del Peru og Napoli Cafe som ligger 5-minutters gange fra det 4-stjerners J24 Hotel Milano.
Hvor mye koster det å bo på det Milano hotell?
Prisene på det Milano hotell starter fra €108.
Hvilke romtyper er tilgjengelige på det hotell?
Det hotell tilbyr romtyper som Firemannsrom Standard, Standard tremannssrom og Juniorsuite.
Hvilke fasiliteter er i rommene på det J24 Hotel Milano?
Alle rommene på det J24 Hotel Milano har en mini kjøleskap-bar så vel som et sikringsskap, noen av dem kan skilte med privat bad sammen med en hårføner og et handikap-vennlig dusjkabinett.
Snakker personalet fremmedspråk på det 4-stjerners J24 Hotel Milano hotell?
Ja, personalet snakker engelsk, spansk og italiensk på det 4-stjerners J24 Hotel Milano hotell.
Er det noen rengjøringstjenester på J24 Hotel Milano hotell?
Ja, J24 Hotel Milano hotell tilbyr vaskeri, renseri og renhold.
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
-
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom